שדה דב

מתחם הנדל"ן הנחשק בארץ

שדה דב, פרויקט הנדל"ן העומד לקום במיקום הכי מרכזי ומבוקש במדינה – אזור צפון תל אביב היוקרתי.

בשנת 2013 החלה תכנית בניה רחבה באזור הכוללת 16,000 יח״ד על שטח של 1,300 דונם.

הפרויקט משלב סטנדרטים גבוהים של תכנון, פיקוח ואכיפה. נכון לעכשיו, תכנית המסלולים של שדה דב הופקדה בוועדה המחוזית. הקרקע נמצאת בתהליך תכנוני לקראת הפשרה, כאשר על הכנת התכנית אמון צוות רחב ורב תחומי. (חברים בוועדה: נציגי משרד האוצר, משרד התחבורה, משרד הביטחון, רשות מקרקעי ישראל, עיריית תל אביב-יפו ומנהלי הגוש הגדול).

השקעה מוקדמת בקרקע סחירה תקנה זכות לדירה אשר תניב רווח לטווח הארוך.

ההזדמנות ייחודית לרכוש קרקע באחד האזורים האחרונים הניתנים לבניה בעיר תל אביב וההזדמנות להיות שותפים בחלק האחרון בפאזל המשלים את העיר, הופכים את ההשקעה לאטרקטיבית עוד יותר.

התוכנית לשכונה החדשה אושרה על ידי המדינה ובעלי הקרקעות ותקדם מרחב עירוני ציבורי איכותי, נוח ומזמין אשר יכלול בין היתר: מבני ושירותי ציבור, שטחים פתוחים – גינות ופארקים, שילוב של שטחי ספורט ופנאי העונים על צרכים מגוונים של קבוצות שונות בקרב הציבור ועוד.

הפרויקט תוכנן במשך שנים ונחשב לאחד הפרויקטים החמים להשקעה גם בזכות מיקומו במרכזי, לצד שכונות צפון תל אביב היוקרתיות וקרבתו לרצועת חוף הים.

סיבה נוספת ועיקרית היא שיתוף הפעולה בפרויקט של מדינת ישראל (רשות מקרקעי ישראל והמנהלים מטעם בית במשפט לניהול שטח הגוש הגדול) ועיריית תל-אביב, שיתוף המבטיח את הצלחת הפרויקט, האינטרס של מדינת ישראל ועיריית תל-אביב הוא לקדם את הפרויקט ולהביא להצלחתו, אינטרס המשרת את טובת המשקיעים בפרויקט.כך למעשה, על התוכנית עובדים שלושה גופים: עיריית תל אביב-יפו (צוות צפון של מנהל ההנדסה), רשות מקרקעי ישראל והמנהלים מטעם בית במשפט לניהול שטח הגוש הגדול.
תהליך התכנון מבוקר על ידי ועדת ההיגוי בראשות מהנדס העיר תל אביב-יפו.

סוד ההצלחה של חברת Wachler Wolf הינו בזיהוי הזדמנויות נדל"ן מניבות, בשילוב עם סטנדרטים גבוהים של שירות, שקיפות ואמינות.

תנו לנו למצוא לכם הזדמנויות חדשות.

פרויקטים נוספים

שטחים למכירה

הזמן להשקיע בנדל״ן הוא עכשיו. בין אם אתם קבלנים שמחפשים את השטח הבא שלהם, או משפחה שהחליטה להפסיק להשכיר ולעבור

קרא עוד »
קרקעות

קרקעות להשקעה

יש סוגים שונים של עסקאות להשקעה שיכולות להשתלם לכם, ביניהם השקעה בקרקעות. השקעה בקרקע יכולה להיות החלטה פיננסית חכמה למי

קרא עוד »