קרקע פרטית בטאבו

קרקע פרטית בטאבו – מה חשוב לדעת?

ישנם משקיעים מסוימים אינם צריכים לראות אפילו את הדירה כדי להשקיע בה ואילו משקיעים מסוימים גם אינם זקוקים לאישור תוכנית מסוימת כדי לרכוש קרקעות המוצעות למכירה. אנו באופן אישי ממליצים בחום לבקר בנכס פיזית, לבחון אותו ולהשקיע בצורה נבונה ומושכלת. דבר אחד שחשוב לבדוק הוא כמובן רישום קרקע פרטית בטאבו. כלומר שאם אתם משקיעים בקרקע, ודאו שהיא באמת תהיה רשומה על שמכם עם העברת התשלום, שאין אותיות קטנות ואין הפתעות לא נעימות. היועצים המקצועיים של wachler wolf ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת ולספק לכם ייעוץ, הכוונה וליווי לכל אורך הדרך בהשקעה נכונה בקרקעות בישראל כולל רישום בטאבו.

איך לאתר קרקע פרטית בטאבו שתניב לנו תשואה גבוהה?

חשוב לדעת כי יש לקרקעות ייעודים שונים ולעתים קניית קרקע למגורים למשל תהיה מיועדת רק עבור אותו ייעוד. כך למשל יש קרקע המיועדת למגורים וכך היא תהיה. אם אתם רוצים להשקיע בקרקע זו בדקו האם יש לה פוטנציאל השבחה למכירה ברווח, או שמא מטרת ההשקעה שלכם היא בנייה על השטח שרכשתם ורק אז למכור את הנכס כאשר ערכו עולה על עלויות הבנייה, הקרקע והעלויות הנלוות. כלומר האם הפרויקט מייצר לכם רווח. בשונה מרכשה של דירה או משרדים למשל, שם המטרה היא לרוב קנייה של נכס המייצר תשואה חודשית/שנתית ומכניס לנו כסף נזיל בכל חודש משכירות הנכס, הרי שקרקע היא לרוב אפיק השקעה המייצר רווח בטווח הארוך, לאחר שינוי הייעוד של הקרקע או כאשר תבנו עליה נכס. איך נאתר קרקע בעלת פוטנציאל רווח? פונים אל חברת Wachler Wolf והצוות המקצועי שלנו יפרוס בפניכם את ההמלצות להשקעות הנכונות באותה העת.

דגשים חשובים להשקעה נכונה בקרקעות:

  • השקיעו בקרקע לפני שזו עברה השבחה. כלומר קרקעות שטרם קיבלו אישורי בנייה.
  • מומלץ לרכוש אדמות למכירה באזורים מרכזיים ובעלי ביקוש.
  • רשמו את מטרות ההשקעה שלכם: האם אתם רוצים לקנות קרקע לבנייה ומגורים, קרקע לבנייה ומכירה של הנכס או קרקע הצפויה לשנות את ייעודה בעתיד ולמכור אותה ברווח לאחר הפשרה. 
  • היצמדו לחברת השקעות מקצועית המתמחה באיתור ושיווק קרקעות מניבות בישראל.