אדמות למכירה

כמעט בכל רחבי הארץ ובכל כביש שנסע בו נראה שלט חוצות ענק עם קרקע פרטית בטאבו למכירה. בדרך כלל רוב האנשים יתעלמו מהם ורק אנשים שיש להם מודעות להשקעות ו/או משקיעים בנכסים או מתכננים להשקיע בנכס יסבו יותר תשומת לב לשלטים הללו. עם זאת, גם בקרב משקיעים רבים תחום הקרקעות פחות קורץ להם בדרך כלל, בשל חוסר ניסיון או הבנה של הפוטנציאל הרווחי בתחום. ישנן הרבה אדמות למכירה בישראל עם פוטנציאל תשואה גבוה שלא יבייש אף עסקת נדל"ן אולם צריך לדעת עם מי לעבוד כדי לאתר ולבחון את האדמות הללו ולהשקיע בהן בצורה נכונה. 

אילו סוגי אדמות למכירה קיימות?

ישנן מגוון סוגי אדמות למכירה. אלו קרקעות עם ייעוד שונה ולכן בהתאם למטרות ההשקעה שלנו נוכל לבחון היכן כדאי לנו להשקיע, כמה להשקיע ומה יהיה הפוטנציאל הרווחי שלהן. חשוב לזכור – זכות על קרקע היא נכס לכל דבר שתוכלו למכור ברגע שתרצו, אולם אם תרצו להרוויח ממנה תצטרכו לוודא שמדובר בקרקע הצפויה להעלות את ערכה. זה כבר תלוי בייעוד של הקרקע או בפוטנציאל ההפשרה שלה.  להלן כמה סוגי קרקעות נפוצים:

  • קניית קרקע למגורים – כלומר אדמות המיועדות לבנייה של שטחי מגורים. אלה מיועדות לצורך זה בלבד ולא ניתן לבנות עליהן שטחי מסחר למשל.
  • אדמות למסחר – בשונה מקרקע למגורים כאן הקרקעות יהיו מיועדות לשטחי מסחר בלבד. כלומר משרדים, מפעלים, חנויות, מוסכים ועוד. 
  • קרקעות חקלאיות – קרקע המיועדת לגידולים חקלאיים בלבד ולא ניתן לבנות עליה בתים או שטחים מסחריים. 
  • קרקעות לשימור – לדוגמה קרקעות המוכרות כשמורות טבע, קרקעות המיועדות לפארקים או שטחים ציבוריים וכו'. 

למי מתאים להשקיע באדמות למכירה?

השקעה בקרקעות תהיה חכמה כשתוכלו להניח מהן תשואה בטווח הארוך. לכן אדמות למכירה היא השקעה המתאימה לאנשים שיש להם סבלנות להמתין שהקרקע תשנה את הייעוד שלה, תופשר מקרקע חקלאית למאושרת לבנייה למשל, או כאשר תרכשו קרקע עם אישורים ותרצו לבנות עליה נכס שיניב רווח עם סיום הבניה.

להשקיע חכם עם Wachler Wolf

הצטרפו אל המומחים של Wachler wolf והשקיעו חכם באדמות עם פוטנציאל רווח גבוה באזורי ביקוש. לפרטים צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.