קרקעות למכירה

קרקעות למכירה

אנשים רבים מחפשים הזדמנויות השקעה נהדרות בנדל"ן. על אף שיש אינספור אדמות למכירה מעבר לים, לא צריך לחפש רחוק כדי למצוא הזדמנויות נהדרות להשקעה ואפילו בסכומים קטנים יותר ממה שחשבתם. קרקעות למכירה הוא סוג נדל"ן פופולרי ונהדר שיפתח לכם אפיק השקעה חדשה, איכותי ואם תשכילו להשקיע בצורה נבונה וסבלנית תוכלו ליהנות מתשואה שלא חלמתם עליה. חברת wachler wolf הנה חברת השקעות המתמחה באיתור קרקעות בעלות פוטנציאל רווח משמעותי ופועלים לטובת הפשרות של קרקעות חקלאיות באזורים שונים ברחבי הארץ לטובת בניית פרויקטים והשבחת הנכס. לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לקבוע פגישה ללא התחייבות.

מי מחפש לרוב אחר קרקעות למכירה?

קניית קרקע למגורים היא אחת מאופציות הנדל"ן הטובות ביותר אך לרוב משקיעים נרתעים ממנה מכמה סיבות: העיקריות שבהן היא כיוון שמדובר לרוב בהשקעה לטווח ארוך (לעתים ארוך מאוד) ורוב המשקיעים מחפשים להחזיר את ההשקעה וליהנות מהתשואה בטווח הקצר ביותר (ולאו דווקא הרווחי ביותר) ואחרים בוחרים שלא להשקיע בקרקעות בשל חוסר הידע וההבנה עד כמה מדובר בהשקעה משתלמת ונהדרת, אולי אפילו לא פחות מנכסי נדל"ן אחרים. אז למי מתאים להשקיע בקרקעות? למשקיעים המתחילים עם סכום צנוע יחסית המחפשים להשקיע בנכס לטווח ארוך, לאנשים בעלי סבלנות רבה בשל העובדה שמדובר בהשקעה לטווח ארוך  ולמשקיעים המעוניינים בתשואה גבוהה במיוחד ואין להם בעיה להיות סבלניים לצורך כך.

אילו סוגי קרקעות מוצעות למכירה ומתי כדאי לקנות?

חשוב להבין כי ישנם סוגים שונים של קרקע פרטית בטאבו, בעלי ייעוד שונה, לכן כדאי להתייחס עם המומחים של Wachler Wolf לפני השקעה בקרקע מסוימת. יש קרקעות המיועדות לדיור, קרקעות המיועדות למסחר, קרקעות חקלאיות, קרקעות לשימור ועוד. לכל קרקע יש ייעוד מסוים שניתן להשתמש בה בדרך כלל רק עבור אותו ייעוד ולכן רכישת קרקע שאיננה מתאימה למטרות העתידיות שלכם עשויה להיות השקעה לא טובה. דבר נוסף שכדאי לדעת הוא שקרקעות יכולות לשנות את הייעוד שלהן, במידה והעירייה או המועצה המקומית מאשרת זאת. זה קורה לרוב כאשר קרקעות חקלאיות למשל מופשרות לטובת בנייה. בין אם מדובר בבנייה למגורים או מסחר. במקרה כזה תרצו להשקיע בנכס כמו קרקעות למכירה, להיות סבלניים עד שתופשר ורק אז למכור אותה לאחר קבלת האישורים והעלייה בערך.