למה כדאי להשקיע דווקא בקניית קרקע?

כאשר מצליחים לחסוך סכום כסף מסוים, או מקבלים אותו במתנה או ירושה – חשוב מאוד לשים לב שאנחנו לא שוחקים את ערכו של הכסף. כאשר הכסף שוכב בבנק ולא מושקע, תוכלו לגלות לאחר כמה שנים שערכו ירד ואתם יכולים כיום לרכוש עם הכסף הרבה פחות דברים מאשר יכולתם בעבר. ועל כן, כאשר אתם מחזיקים בסכום כסף שאתם יודעים שלא תצטרכו אותו בתקופה הקרובה – האפשרות הטובה ביותר היא ללא ספק השקעתו במקום הנכון. אפשרויות ההשקעה הן רבות אבל ישנן לא מעט סיבות מדוע השקעה ברכישה של קרקע היא ההשקעה הטובה והמשתלמת ביותר בחלק גדול מן המקרים.

מדוע כדאי להשקיע ברכישת קרקע?

בסופו של דבר, מרבית האנשים שמשקיעים לא מעוניינים רק לשמור על ערכו של הכסף, אלא גם להשיג תשואה ורווחים. כפי שכל אחד מבין – אין רווחים ללא סיכון הכסף, אולם, ישנם מקרים שבהם הסיכון נחשב לנמוך יחסית ועדיין הרווח יכול להיות גדול מאוד. כאשר אתם רוכשים אדמות למכירה במצב של טרם בנייה, פוטנציאל הרווח הוא כמובן גדול מאוד, במיוחד לאור העובדה שמחירי הדירות בישראל רק עולים ועולים. רכישת קרקעות למכירה היא אמנם מסוכנת יותר מאשר רכישת דירות – אך ביחס של סיכון מול רווח, אין ספק שמדובר על השקעה משתלמת הרבה יותר.

כיצד מוצאים שטחים למכירה והשקעה?

מציאת שטחים למכירה במקומות שיאפשרו השקעה בטוחה ומשתלמת היא הסיפור הגדול כאן. הרבה פעמים ניתן לראות מודעות על קרקעות לרכישה, אשר פוטנציאל הרווח שלהן נמוך עד בלתי קיים בגלל חוסר היתכנות לבנייה. Wachler Wolf הינה אחת החברות המובילות בישראל להשקעות ופיתוח קרקעות. במהלך השנים ניהלה החברה בהצלחה מרובה מאות פרויקטים ברחבי הארץ, והניסיון הרב שצברו אנשיה מאפשר להם לאתר את הקרקעות המשתלמות ביותר להשקעה בכל מקום בארץ. לחברה מאות לקוחות מרוצים שבחרו לבצע את ההשקעה שלהם בחכמה ולבצע אותה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, אשר סייעו להם להגיע אל התשואה הגבוה ביותר שיכלו להשיג מהכסף שלהם. אז אם גם אתם רוצים להשקיע בקרקעות – Wachler Wolf היא הכתובת עבורכם.

 

נופי מכמורת
אז מה הייה לנו עד עכשיו?

פוסטים נוספים

מיאמי
דירות למכירה במיאמי

מיאמי נחשבת לאחת מהערים היותר מבוקשות להשקעות נדל"ן ולא בכדי. היא מביאה הזדמנויות נחשקות למגוון סוגים של נדל"ן לרכישה. אך האם כדאי לחפש דירות למכירה

קרא עוד »
שטחים למכירה

הזמן להשקיע בנדל״ן הוא עכשיו. בין אם אתם קבלנים שמחפשים את השטח הבא שלהם, או משפחה שהחליטה להפסיק להשכיר ולעבור לבעלות נכס משלהם, אין השקעה

קרא עוד »