השקעות נדל"ן בארץ

המונח נדל"ן הוא קיצור של נכסי דלא ניידי – כלומר נכסים שאינם ניידים, בארמית. בעברית, מכונים נכסים ניידים מיטלטלין, ואילו נדל"ן מכונה מקרקעין.
נכסי מקרקעין מתייחסים בדרך כלל לבעלות על קרקע ועל הבנוי והנטוע עליה.
היציבות הזו מתקיימת גם בתחום ההשקעות נדל"ן בארץ, כלומר השליטה על עסקאות נדל"ן תוביל, בדרך כלל, לעסקה מניבה, בעיקר לעומת השקעות בסחורה או בנכסים פיננסיים.

מה נחשב נדל"ן?

נדל"ן הוא, כאמור, כל נכס שהוא קרקע או צמוד לקרקע ואינו ניתן לטילטול.
ישנם סוגים שונים של נכסי דלא ניידי ואת כולם מכירים היטב, אנשי ההשקעות המומחים של wachler-wolf: ראשית, כמובן, נכסי מקרקעין שמיועדים למגורים, בין אם מדובר בדירה בבניין משותף או בבית צמוד קרקע.
נדל"ן מסחרי מתייחס לנכסים שעוסקים בעיקר במסחר כמו חנויות פרטיות, חניות בקניונים וגם במתחמי קניות גדולים.
בנוסף קיימים נכסים תעשייתיים כמו אזורי תעשייה, מוסכים, בתי חרושת וכדומה. הסוג האחרון, גם הוא עוסק בנדל"ן פרטי אבל כאן בנכסים שנחשבים למשרדים.

שוק הנדל"ן

שוק הנדל"ן העולמי הוא שוק שנולד בעולם המודרני, בו מבנים, בתים וקרקעות הפכו לנכסים סחירים. שוק הנדל"ן כולל משקיעים פרטיים, משקיעים מוסדיים וגם קבוצות רכישה של משקיעים.
שוק הנדל"ן הישראלי הוא שוק שוקק בעיקר משום שהוא שוק עצום עם סבירות גבוהה להתפתחות, עם הגדילה המשמעותית באוכלוסיית העולם.
בנוסף, העובדה שבשוק הנדל"ן אתה רוכש נכס מוחשי שונה באופן מובהק מנכסים פיננסיים שאין להם ביטוי מוחשי. לבסוף, כאמור, שוק הנדל"ן נחשב לשוק יציב ורווחי.

השקעות נדל"ן בארץ

ישנם סוגים שונים של השקעות בנדל"ן: בין היתר השקעות בנדל"ן מניב שמבוססות על השכרת נכסים, פרויקטים שמבוססים על ספקולטיביות של השקעות נדל"ן בארץ.
אלה מבוססות על קרקעות שעשויות לשנות ייעוד רשמי ולהפוך למניבות.
ישנן השקעות נכסי דלא ניידי שמבוססות על השבחה וישנן גם קרנות שמיועדות למשקיעי נדל"ן וכמובן, גם מניות ואופציות של חברות נדל"ן שנסחרות בשוק ההון.

נדל"ן צופה פני עתיד

wachler-wolf היא חברת השקעות שמתמחה בנדל"ן.
בעזרת ייעוץ וליווי של מומחים בהשקעות נדל"ן של בית ההשקעות, תוכלו למצוא את הפרויקט המתאים ביותר להשקעה שלכם: מבחינת ההון הפנוי להשקעה, רמת הסיכון האפשרית, תקופת ההשקעה והתשואה האפשרית. השקעה בנדל"ן היא החלטה חכמה כשעושים אותה עם המומחים.

נדל''ן בארץ
אז מה הייה לנו עד עכשיו?

פוסטים נוספים

מיאמי
דירות למכירה במיאמי

מיאמי נחשבת לאחת מהערים היותר מבוקשות להשקעות נדל"ן ולא בכדי. היא מביאה הזדמנויות נחשקות למגוון סוגים של נדל"ן לרכישה. אך האם כדאי לחפש דירות למכירה

קרא עוד »
שטחים למכירה

הזמן להשקיע בנדל״ן הוא עכשיו. בין אם אתם קבלנים שמחפשים את השטח הבא שלהם, או משפחה שהחליטה להפסיק להשכיר ולעבור לבעלות נכס משלהם, אין השקעה

קרא עוד »