פרויקט חוף התכלת

פרויקט חוף התכלת – השקעה שמתאימה לכולם

אחד המקומות היוקרתיים ביותר בישראל נחשב גם לאחד המבוקשים ביותר והוא מוצע כעת בתנאים של קרקע פרטית בטאבו. Wachler Wolf היא חברת השקעות נדל"ן ופיתוח שמזהה הזדמנויות יוקרתיות וכדאיות כאלה ברחבי הארץ ומחברת ביניהן לבין משקיעים שרוצים להרוויח מנכס בעל ערך אמיתי ולא על סמך הבטחות בעלמא. אחד הנכסים האלה הוא פרויקט חוף התכלת בהרצליה, פרויקט שנמצא באזור מאוד מבוקש ליד חוף הים בהרצליה באזור מלון מנדרין. זהו שטח שמיועד על ידי עיריית הרצליה לבנייה רוויה לאחר שנים שבהן נשאר פתוח לתכנונים וכעת, לאחר שניתנו ההיתרים המתאימים, אפשר להתקדם לקראת מימוש הפרויקטים והבנייה שלהם. 

חוף התכלת והפוטנציאל שלו

פרויקט חוץ התכלת הוא דוגמה לפרויקטים שיש להם פוטנציאל אדיר של רווח ושל ערך אמיתי לא רק למי שמשקיע שם אלא גם למי שרוצה פשוט לגור באזור טוב עם הרבה נכסים מושקעים של מי שמאמין באזור. יש בו עדיין קרקעות למכירה וזה בדיוק מה שהחברה עושה כאשר היא מאתרת את הנכסים הפנויים האלה או את הפרויקטים שנמצאים כבר בהליכי קידום ופיתוח ואישור בנייה, כדי למצוא משקיעים שרוצים להיכנס ולהרוויח עם התפתחות הפרויקט. לכל אלה מתאימה החברה את ההשקעות שמתאימות להם לפי מידת הסיכון והנחיצות ולפי הצרכים שלהם. הידע והניסיון של המומחים בחברה להשקעות נדל"ן מבטיחים לכם את הייעוץ הנדל"ני הטוב ביותר, בעיקר למי שרוצה להתמקד באזורים יוקרתיים עם פוטנציאל השבחה ודאי.

להתמצא בהשקעות בישראל

לאחר שנים שבהן אנשים השקיעו בפרויקטים של נדל"ן בחו"ל ולא תמיד הצליחו בהן בגלל חוסר ידע ונגישות, מוצעים לכם פרויקטים באזור שמוכר לכם יותר וברמת נגישות גבוהה יותר. השקעות נדל״ן בארץ יכולות בהחלט להיות רווחיות בדיוק כמו בחו"ל והן אפילו הולכות ונעשות יותר יוקרתיות, בדיוק כמו שמוכיח פרויקט חוף התכלת. גם אדמות שנחשבו בעבר לרדומות מאוד עד מוקפאות כמעט לנצח, מופשרות כעת לבנייה והופכות להיות אטרקטיביות להשקעה לטווח קצר יותר. פרויקט יוקרתי כמו חוף התכלת מוכר לכל מי שעוקב אחר ההיסטוריה של האזור ולכן קנייה כעת של נדל"ן או קרקע מבטיחה לכם רווח ודאי בטווח זמן סביר.