השקעות נדל"ן קטנות

השקעות נדל"ן קטנות

אנשים רבים רוצים להשקיע בהשקעות נדל"ן קטנות אולם אחת הטעויות הנפוצות ביותר היא לשים את כל הכסף שחסכתם לטובת השקעה אחת ללא ניסיון או ידע בתחום ועל סמך תחושת בטן או ייעוץ של אדם קרוב. חשוב להבין כי מדובר בתחום סבוך ומורכב אולם עבודה עם חברת השקעות נדל"ן בארץ נכונה והשקעה סולידית וקטנה יותר בתור התחלה, תבסס אתכם להמשך מוצלח יותר. כמו כן לאנשים המעוניינים להתחיל להשקיע בנדל"ן, לייצר לעצמם הכנסה פסיבית או חשוב מכך לייצר השקעה מניבה שתזכה אותם ברווחים נהדרים תוך זמן קצר יחסית במונחי נדל"ן – ניתן להתחיל גם מסכומים קטנים יחסית.

מאיזה סכום אפשר להשקיע בנדל"ן?

אנשים רבים חושבים שצריך מיליונים או כמה מאות אלפי שקלים לכל הפחות כדי להשקיע בנדל"ן. תופתעו לגלות כי גם מסכומים של 100 אלף שקלים ניתן יהיה להשקיע בנדל"ן. איננו מזלזלים באף סכום כמובן, קטן או גדול ככל שיהיה, אולם במונחי השקעות בנדל"ן 100 אלף שקלים נחשב לסכום קטן יחסית. זו הסיבה מדוע אנשים רבים חושבים שכדי להתחיל להשקיע בנדל"ן הם צריכים סכומים הרבה יותר גבוהים ונרתעים משימוש נכון בכסף שלהם לטובת מינוף ויצירת הכנסה נוספת. ישנן מספר דרכים שתוכלו להשקיע בנדל"ן בסכומים קטנים: השקעה בנדל"ן דרך שוק ההון, רכישה משותפת קבוצתית או אפילו רכישה של דירה קטנה בפריפריה או באזורים מתפתחים. עם הגישה הנכונה תוכלו להתחיל להשקיע גם מסכומים קטנים בנכסים כמו מתחם 8 חדרה למשל המציע הזדמנות השקעה נהדרת. 

באיזה סוג נדל"ן כדאי להשקיע בהתחלה?

כל השקעה וכל משקיע הוא מקרה לגופו. משום כך אי אפשר לקבוע על יעדים ראשוניים להשקעה כבטוחה להצלחה (או כישלון) ולכן מומלץ להיוועץ עם איש מקצוע בתחום לגבי המקרה הספציפי שלכם. ייתכן ויהיה כדאי בהתחלה להשקיע בדירה במרכז העיר שיהיה לה ביקוש גבוה יותר, ייתכן ועדיף יהיה להצטרף לקבוצת רכישה לנכס עם פוטנציאל צמיחה משמעותי תוך מספר שנים וייתכן ותעדיפו להשקיע דווקא דרך שוק ההון. זה תלוי באופי שלכם, רמת הסיכון מול רמת התשואה הפוטנציאלית ופרמטרים רבים אחרים.

עבודה עם חברת השקעות מובילה:

בין אם מדובר על פרויקטים בחדרה על הים, השקעות נדל"ן קטנות, בינוניות או גדולות חשוב יהיה לעבוד עם חברת השקעות מקצועית ומנוסה, המכירה היטב את השטח ומנוסה במציאת נכסים עם פוטנציאל תשואה נהדר.